facebook

 
 

Kniha, která by neměla chybět ve vaší knihovně !


 

Rychlý kontakt

Mobil: +420 736 651 169
E-mail: aeroteam@aeroteam.cz

 

Platební metody

1. v hotovosti na prodejně Vsetín

2. dobírkou (Česká pošta)

3. bankovním převodem

 

 

visa mastercard paypal

 

Odkazy

 

slet československých letadel 2018

svět křídel nakladatelství

český svaz letectví

 

flying revue

 

dsa aviation company

 

airliners

 

Aero hobby

 

 

 

 

O FIRMĚ


o násSpolečnost AEROTEAM, spol. s r.o. navazuje na dlouholeté tradice firmy PROPAGTEAM, která působila od roku 1980 nejdříve jako hospodářské zařízení Svazarmu, později od roku 1993 jako společnost s ručením omezeným. V roce 1998 se spojila s firmou AEROTEAM, spol. s r.o. a od té doby působí pod tímto názvem.

 

Všechny naše produkty můžete objednat v  e-shopu buď poštou, PPL nebo přes zásilkovnu, přpadně osobně vyzvednout po telefoncké dohodě v naší provozovně ve Vsetíně, Svárov 922 (tel. č. 736 651 169).

 

 

Informace pro příznivce železnice : většinu nabízených výrobků s železničními motivy zakoupíte nyní i v ČD centrech Českých drah a to : Valašské Meziříčí, Otrokovice, Olomouc, Přerov, Prostějov, Zábřeh na Moravě, Šumperk, Ostrava hl.nádraží, Ostrava-Svinov, Krnov, Opava, Karviná, Český Těšín , Frýdek - Místek , Veselí nad Moravou, Břeclav, Znojmo a Brno. Dále pak v ČD centrech Kihlava, Havlíčkův Brod a Žďár nad Sázavou.

 

Výrobky se železniční tématikou a značkou TATRA můžete zakoupit rovněž v Praze. Vybrané výrobky zakoupíte v Knihkupectví Corona , pasáž Hybernia , Hybernská ul. , Praha 1 .

 

Propagační předměty se značkou TATRA, které vyrábíme zakoupíte také v Technickém muzeu TATRA Kopřivnice.

 

Propagační předměty s leteckou tématikou zakoupíte v Praze v prodejně AVIATIK, Za Poštou 10, Praha 10,n prodejně Pilot shop , který se nachází v terminálu 3 letiště Praha-Ruzyně a dále v leteckých muzeích Mladá Boleslav a Kunovice.

 
čepice L-39 Albatros

čepice L-39 Albatros

stavebnice přístrojů v měřítku 1/1

stavebnice přístrojů v měřítku 1/1